12345 67891011
era zap tasarim RPA
Finlandiya yönetim danışmanlığı Eera ve Türk Zap Grubu ve yan kuruluşu Zap Tasarım Türkiye'de bilgi işlemi otomasyonu ve robotik süreç otomasyonu alanlarında danışmanlık ve uygulama projesinde bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Web Tasarım

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.

Zap Tasarım olarak web tasarım, web site tasarımı, web yazılım olarak her yıl genişleyen ekibimizle (tasarımcı, yazılımcı, seo uzmanı, analist ve metin yazarı) sektörde profesyonel çözümler sunmak misyonumuzdur. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlar, kurumsal, e- ticaret, sektöre özel yazılımlar (CRM, B2B, İK, Muhasebe. Vb.), Kurumsal Kimlik, SEO, Google Adwors, Sosyal Medya, Domain-Hosting, Profesyonel Fotoğraf Çekimleri ile hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur.

Web tasarım ile internet ortamında var olmak yeterli değildir. Önemli olan güvenirliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkarıp vitrininizi en iyi şekilde oluşturmaktır.

Günümüzde, toplumumuzda ve dünya piyasalarında; sağlıktan eğitime, bir çok değişik alanda çeşitli ürünler alınmakta ve satılmaktadır. Kitleler alışverişlerini internet üzerinden araştırıp ve buna göre karar verip yapmaktadırlar. Bu anlamda firmanın ne kadar güvenilir olduğu ve ne kadar kaliteli olduğu web sitesindeki içeriklerin en iyi şekilde yansıtılmasıyla mümkün olabilmektedir.

Web sitesinin kullanıcılar için kolay ve anlaşılır olması,  aranılanların en kısa sürede buluna bilmesi web sitenizin özenli ve profesyonel ellerden çıkması ile mümkündür.

Özenilmeden,  basitçe yapılmış bir site, firmanızın ve sizin güvenilirliğinizi kaybettirirken, ürünlerinizi basitleştirip, rakiplerinize prim vermenize sebep olur. Oysa sizi anlayabilen, yaptığınız işe ilgili, sürekli sizinle irtibatta olan bir web tasarım firması sizi yukarılara taşıyabilir.


Zap web tasarım olarak, başarılarınıza bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek bizi fazlasıyla mutlu edecektir. Sizleri ofisimizde kahve sıcaklığında ağırlamaktan büyük bir keyif alacağımızı ya da bulunduğunuz mekanda profesyonel bir sunum yaparak sizlerle aramızdaki bağı güçlü ve dinamik tutmak bizim en büyük misyonumudur.

Web tasarım
web yazılım
Web Tasarım

Artık herkes web tasarım yapabiliyor. Önemli olan doğru, etkili, firmanıza uygun, özgün, akılda kalıcı, Seo & Adwords uygun web sitesi yapabilmek. Tarafınızı seçin!

Web Tasarım
Web Yazılım

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur.

Web Yazılım
Domain & Hosting

Sunucu altyapımız sayesinde her zaman yedekli ve yüksek performanslı web hosting hizmetimiz ile I-MSCP veya Plesk paneli ile web sitelerinizi yönetebilirsiniz.

Domain & Hosting
Mobil Yazılım

Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlarla donatıyoruz.

Mobil Yazılım
Sosyal Medya

Firmanızı ön plana çıkartacak, rakiplerinizden öne geçmenizi sağlayacak, kaliteli resim ve içerik paylaşımları yapacak firmayı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Sosyal Medya
Seo

Peki seo ne işe yarar? Web sitelerinizin çeşitli arama motorlarında reklamsız bir şekilde (organik) üst sıralara çıkmanızı, hedef kitlenize doğru bir şekilde ve istediğiniz alanlarda ulaşmanıza olanak sağlar.

Seo
Katalog Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizi size özgün konseptte katalog tasarım çalışmasıyla renklendirin, firmanızı, ürünlerinizi profesyonel gösterin!

Katalog Tasarımı
Fotoğraf Çekimi

Yapacağınız profesyonel fotoğraf çekimi ne kadar kaliteliyse ürün ve hizmetlerinizi o kadar rahat anlatabilirsiniz. Ayrıca tüketicinin gözünde çok daha etkileyici ve kaliteli olacaktır.

Fotoğraf Çekimi
Tanıtım Filmleri

Tanıtım filmleri yaptığınız işi anlatmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Videolar sanal dünyanın her aşamasında yer almaktadır ve izleyici kitlesi oldukça fazladır.

Tanıtım Filmleri
Adwords

Google Adwords, Google'ın gerçekleştirdiği bir reklamcılık hizmetidir. Google Adwords kullanan kullanıcıların reklamlarını, aratılan kelimeleri ilişkilendirilerek; arama sayfasında üst, alt ve sağ tarafta barındırmaktadır.

Adwords
Banner ve Afiş

Banner tasarımları web sitenizde ana sayfa ve alt sayfalarda sizi anlatan görsel tasarımlardır. Bir web sitenin tasarımının güzel olması ile birlikte içeriğindeki görseller önemli detaylardır.

Banner ve Afiş
Web Sitesi Yaptırırken Nelere ... Web Sitesi Yaptırırken Nelere ...
Web Sitesi Yaptırırken Nelere ...

  Web Sitesi Yaptırırk...

Web Tasarımın 7 Önemli Püf Nok... Web Tasarımın 7 Önemli Püf Nok...
Web Tasarımın 7 Önemli Püf Nok...

Marka Bilincinin Oluşturulması...

Seo-Nedir? Seo-Nedir?
Seo-Nedir?

Artık günümüzde...

Web Tasarım Nedir? Web Tasarım Nedir?
Web Tasarım Nedir?

Web tasarım; kurumsal kimliğin...

Web Sitesi için Brief Nasıl Ya... Web Sitesi için Brief Nasıl Ya...
Web Sitesi için Brief Nasıl Ya...

Bir websitesi yaptıracaksınız ...

Template website nedir? Template website nedir?
Template website nedir?

Template(Hazır) web sitesi bir...

Responsive (Mobil) tasarım ned... Responsive (Mobil) tasarım ned...
Responsive (Mobil) tasarım ned...

Neden Responsive Siteye Sahip ...

HTML5 nedir? farkları nelerdir... HTML5 nedir? farkları nelerdir...
HTML5 nedir? farkları nelerdir...

HTML5 nedir, nasıl ortaya &cce...