Bizi Tanıyın

Zap Tasarım

Zap Tasarım olarak her yıl genişleyen ekibimizle (tasarımcı, yazılımcı, seo uzmanı, analist ve metin yazarı) sektörde profesyonel çözümler sunmak misyonumuzdur. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlar, kurumsal, e- ticaret, sektöre özel yazılımlar (CRM, B2B, İK, Muhasebe. Vb.), Kurumsal Kimlik, SEO, Google Adwords, Sosyal Medya, Domain-Hosting, Profesyonel Fotoğraf Çekimleri, Marka Patent hizmetleri ile hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur. Sizlere daha iyi hizmet ve destek sağlamak için ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız. Sizleri tecrübeli bir ajansla çalışmaya davet ediyoruz...

İşlenen Süreç

Zap Tasarım

ZAP Tasarım olarak biz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımları ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten bir firmayız. Tasarım ve uygulamanın tüm adımlarında sizinle birlikte etkileşimli olarak vede güncel ihtiyaç planlamanızı yaparak adım adım ilerletmek çalışma tarzımızdır.

Konusunda uzman ve deneyimli yazılım ekibimizle ister kendi ağınızda çalışan isterseniz bizim ağlarımızda çalışan çözümler üretiriz.

Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteyebilirsiniz.

DEĞERLERİMİZ

GOOGLE (SEO) DOSTU

Kullandığımız alt yapı arama motorlarınn talep ettiği tüm düzenlemelere müsaittir

SINIRSIZ GELİŞTİRME

Ekstra olarak istediğiniz kadar düzenleme yapabiliriz. Not:Ekstalar ödeme gerektirir.

YÖNETİM PANELİ

Sınırsız sayfa, hizmet veya ürün sunumu yapabileceğiniz ve istediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz kolay yönetim panelimiz mevcuttur. 

RESPONSİVE WEB TASARIM (MOBİL İÇİN)

Tasarımlarımız sizin isteğiniz üzere mobil uyumlu hale getirilir.

TREND TASARIMLAR

Son teknoloji kodlama yapılarına uygun ferah ve okunabilir modern tasarımlar

KULLANILABİLİRLİK

Web sitenizin kolayca gezilebilir ve algılanabilir olması bizim için öncelik