Web Yazılım

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur. Web sitelerin son teknolojiler kullanılarak oluşturulması işlevselliğine olumlu katkı sağlayacaktır.

Yönetilebilir panelli bir site sayesinde dinamik, yenilikçi bir web site sahibi olabilirsiniz. Bu güncellemeleri yapabilmeniz aynı zamanda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, SEO vb. açıdan önem arz eden bir durumdur. Web site panelinin kullanıcılar tarafından da pratik ve anlaşılır olması gerekir. Zap Web Tasarım olarak, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız, kurumunuzun ihtiyaçlarını Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak karşılamaktadır.

Firma bünyemizde gerek Windows gerekse Linux tabanlı yazılım yapan profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz. Zap Tasarım olarak belirlemiş olduğunuz alanlarda yükselişiniz için gerekli bakımları da belirli zaman dilimlerinde geliştirmek firmamız gerekli çalışmaları kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz. Zap Tasarım Windows tabanlı teknolojiler, Asp.net, C#, MSSQL vb. tekniklerin yanında; Linux tabanlı teknolojiler PHP, MySQL vb. gibi teknikler de kullanılmaktadır. Web yazılımlarımız kullanıcı dostu olarak yapılmaktadır.