Mobil Yazılım

Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlarla donatıyoruz.

Günümüzde her geçen gün  mobil/tablet cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G ve 4,5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz hale gelmiştir. Zap Tasarım mobil yazılım ve mobil uygulama konusunda deneyimli güçlü uzman kadrosuyla, Mobil tasarım, mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri gibi her türlü platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmaktadır.

Sizlerinde mobil uygulama ihtiyacınız mı var? bizimle iletişime geçerek en kısa sürede ihtiyacınızı giderebiliriz. Mobil uygulamanızın ilk anından son anına kadar her türlü destek ve güvence ile projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı süreye kadar ve bundan sonraki tüm süreçlerde yanınızdayız.

Kurumsal Mobil Uygulamalar

iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.

Örneğin; Sahada çalışan personelin lokasyonlarını takip edebilme, bilgisayardan uzaktayken stoktaki ürün ile ilgili işlem yapabilme, şirket dahilindeki raporlara uzaktan güvenli bir şekilde erişim artık çok kolay.

Sosyal İçerikli Mobil Uygulamalar
Sosyal ihtiyacı karşılayacak nitelikteki fikirlerinizi mobil dünyasında hayata geçiriyoruz. Alışveriş, eğlence, müzik, fotoğrafçılık, video, araçlar, verimlilik, haber, yaşam, tarım, çocuk, aile, seyahat, sağlık, haberleşme, kişisel, medya, tıp, ulaşım, oyun, spor, finans, ticaret, iş, kitap, eğitim gibi bir çok alanda uygulamalar geliştiriyoruz.